Firma

Firma TOP CONSULTING Sp.z.o.o działa na rynku developerskim Wybrzeża od 1997 roku.

„DOBRA LOKALIZACJA NAJLEPSZĄ INWESTYCJĄ” – motto to, które od 15 lat towarzyszy nam w naszej pracy potwierdzają zrealizowane inwestycje.
Podstawowym kryterium dla nas jest lokalizacja. Wszystkie nasze dotychczasowe i planowane inwestycje zlokalizowane są w najpiękniejszych miejscach Gdańska .

Jedno z pierwszych wyzwań – Hotel Lival wybudowany w 2002 roku posadowiony jest nad samym morzem w Gdańsku – Brzeżnie. Podobnie – najnowsza inwestycja SEA DEPARTMENTS z planowaną realizacją w 2012 – 2013 roku położona będzie w parku jelitkowskim, przy samej promenadzie na granicy Gdańska i Sopotu z bezpośrednim widokiem na morze.

Migowskie Tarasy - osiedle w trakcie budowy u zbiegu ulicy Piekarniczej i Myśliwskiej posadowione na naturalnej skarpie porośniętej zielenią . Budynki wkomponowane w naturalną przyrodę są wspólną cechą przedstawionych wyżej inwestycji.

Przy każdej nowej inwestycji kładziemy nacisk na projekt architektoniczny, który musi spełniać następujące warunki : piękną architekturę dla funkcjonalnych, luksusowo wyposażonych budynków posadowionych w unikalnym, niepowtarzalnym miejscu.

Wcześniej zrealizowane inwestycje: Cygańska Góra ( ul. Cygańska Góra 3 c), Kamienica Wileńska I i Kamienica Wileńska II- ( ul. Róg Wileńskiej i Czubińskiego) – wkomponowane do istniejącego otoczenia, są atrakcyjnymi mieszkaniami w luksusowych, kameralnych budynkach. To przykład dobrej inwestycji.

TOP CONSULTING Sp.z.o.o. jest firmą developerską z dużym doświadczeniem.
Po 15 latach naszej działalności możemy nieskromnie mówić o naszych osiągnięciach.
Wynikają one z naszej aktywności, konsekwencji i zaangażowania .
W pracy stawiamy na terminowość, jakość, estetykę i funkcjonalność wykonywanych prac.
Współpracujemy z najlepszymi biurami projektów, dysponujemy własną firmą budowlaną co pozwala osiągnąć najwyższy standard naszych inwestycji.
Jesteśmy otwarci na współpracę z Państwem w przypadku doradztwa ewentualnych zmian w projekcie wybranego mieszkania.

O nas

Firma Top Consulting działa na rynku developerskim Wybrzeża od 1997 roku.

Myśląc inwestycja, rozumiemy konieczność uwzględnienia wymagań rynku oraz indywidualnych potrzeb Klienta. Więcej ›

W ofercie: Migowskie Tarasy

Inwestycje planowane

Sea Apartments

zobacz więcej ›